Hrdlička a syn s.r.o.

privátní stomatologická praxe

Vítejte na stránkách stomatologické praxe Hrdlička a syn s.r.o. Naše společnost vznikla již v roce 2007 a je nástupkyní privátní zubní ordinace MUDr. E. Hrdličky se sídlem v Kroměříži na ulici Purkyňova 690 v těsném sousedství Kroměřížské nemocnice a.s. Jak plyne z názvu jsme praxe s rodinnou tradicí kladoucí důraz na kvalitu ošetření a zachování dobrého jména firmy.

Provádíme široké spektrum výkonů od záchovné stomatologie (výplně, ošetření kořenových kanálků zubů s maximální snahou zuby zachovat) přes protetickou stomatologii (korunky, můstky) až po chirurgické výkony včetně chirurgického odstranění "zubů moudrosti" (tzv. dentoalveolární chirurgie) a ošetření dentálními implantáty.

Naše pracoviště je vybaveno řadou moderních přistrojů, které současná stomatologie může nabídnout.

Pro správnou diagnostiku Vašich obtíží využíváme plně digitální panoramatický rentgen, který  je schopen zhotovit Váš rtg snímek s pětkrát nižší radiační zátěží než klasický přístroj pracující tzv. mokrou cestou. Tam, kde není potřeba snímek panoramatický, zhotovujeme malý tzv. intraorální rtg snímek, samozřejmě opět plně digitální s minimální zátěží pacienta. Výsledky obou vyšetření můžeme sledovat již za pár sekund na monitoru počítače.

U pacientů s hlubokým zánětem dásní, tzv. parodontitidou provádíme velmi šetrné a bezbolestné ošetření pomocí přístroje Vector, pracujícího na bázi ultrazvuku.

Kvalitní ošetření kořenových kanálků (tzv. endodoncie) je základem pro dlouhodobé zachování Vašich zubů. Bez moderního vybavení jako je apexlokator a endomotor pro strojové opracování  kořenových kanálků by toto ošetření nebylo vůbec možné.

Výsledky naší práce mužete ihned po ošetření sledovat pomocí intraorální kamery na monitoru umístěném přímo na zubním křesle.

Tam, kde již opravdu nelze zub zachovat a musí se odstranit (extrahovat), můžeme po zhojení extrakční rány nabídnout řešení pomocí dentálních implantátů, které nahrazují kořeny zubů a na ně zhotovit keramické korunky. V současnosti v naší praxi zavádíme dentální implantáty od izraelského výrobce AlfaBio. Implantáty zavádíme pouze našim registrovaným pacientům.

Nové pacienty v současnosti z kapacitních důvodů nepřijímáme.

 

Vyhledávání

Přihlášení

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen