Hrdlička a syn s.r.o.

privátní stomatologická praxe

Aktuality

 

Vážení pacienti!

 

Do 15.7. bude ordinace uzavřena. Akutní stavy ošetří zubní pohotovost Kroměřížské nemocnice, a to vždy v sobotu, neděli a ve státní svátky v době od 8:00 do 12:00. V pracovní dny pak zubní pohotovost FN Olomouc, KÚČOCH, a to vždy do 22:00.

 

 

Abychom zabránili kumulaci lidí v prostoru čekárny prosím dodržujte následující pravidla:

1. objednávky na ošetření přijímáme pouze telefonicky, nikoliv osobně.

2. bolestivé pacienty ošetřujeme přednostně, ale i ty po předchozí telefonické domluvě.

3. na ošetření se dostavte prosím včas a bez zbytečného doprovodu dalšími osobami.

4. v prostoru čekárny noste prosím roušky.

5. před vstupem do ordinace použijte desinfekci rukou.

 

Žádáme důrazně všechny pacienty,kteří mají zvýšenou teplotu,kašel nebo se jinak necítí dobře,aby se telefonicky přeobjednali na našem tel.čísle 573 34 35 65. Chráníte tím zdraví nejen nás zdravotníků, ale především ostatních pacientů zubní ordinace. Děkujeme za vaši ohleduplnost.

Vítejte na stránkách stomatologické praxe Hrdlička a syn s.r.o. Naše společnost vznikla již v roce 2007 a je nástupkyní privátní zubní ordinace MUDr. E. Hrdličky se sídlem v Kroměříži na ulici Purkyňova 690 v těsném sousedství Kroměřížské nemocnice a.s. Jak plyne z názvu jsme praxe s rodinnou tradicí kladoucí důraz na kvalitu ošetření a zachování dobrého jména firmy.

Provádíme široké spektrum výkonů od záchovné stomatologie (výplně, ošetření kořenových kanálků zubů s maximální snahou zuby zachovat) přes protetickou stomatologii (korunky, můstky) až po chirurgické výkony včetně chirurgického odstranění "zubů moudrosti" (tzv. dentoalveolární chirurgie) a ošetření dentálními implantáty.

Naše pracoviště je vybaveno řadou moderních přistrojů, které současná stomatologie může nabídnout.

Pro správnou diagnostiku Vašich obtíží využíváme plně digitální panoramatický rentgen, který  je schopen zhotovit Váš rtg snímek s pětkrát nižší radiační zátěží než klasický přístroj pracující tzv. mokrou cestou. Tam, kde není potřeba snímek panoramatický, zhotovujeme malý tzv. intraorální rtg snímek, samozřejmě opět plně digitální s minimální zátěží pacienta. Výsledky obou vyšetření můžeme sledovat již za pár sekund na monitoru počítače.

U pacientů s hlubokým zánětem dásní, tzv. parodontitidou provádíme velmi šetrné a bezbolestné ošetření pomocí přístroje Vector, pracujícího na bázi ultrazvuku.

Kvalitní ošetření kořenových kanálků (tzv. endodoncie) je základem pro dlouhodobé zachování Vašich zubů. Bez moderního vybavení jako je apexlokator a endomotor pro strojové opracování  kořenových kanálků by toto ošetření nebylo vůbec možné.

Tam, kde již opravdu nelze zub zachovat a musí se odstranit (extrahovat), můžeme po zhojení extrakční rány nabídnout řešení pomocí dentálních implantátů, které nahrazují kořeny zubů a na ně zhotovit keramické korunky. V současnosti v naší praxi zavádíme dentální implantáty od izraelského výrobce AlfaBio. Implantáty zavádíme pouze našim registrovaným pacientům.

 

 

Vyhledávání

Přihlášení

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen